GARAŽO VARTAI

Kokybiški garažo vartai – Jūsų namų ar įmonės garažo saugumo garantas bei vizitinė kortelė. Būtent ją Jūsų svečiai išvysta pirmiausia. Šiuolaikiški stumdomi vartai – novatoriškas požiūris, išskirtinumas bei kokybė. Šis praktiškas pasirinkimas gali užtikrinti ne tik šeimininkų, bet ir svečių komfortą. Mūsų siūlomi vartai projektuojami gaminami ir montuojami, atsižvelgiant į konkrečią situaciją bei matmenis.


Didelis įvairių modelių pasirinkimas ir puikus kokybės ir kainos santykis. Vartai lengvai pakeliami rankomis, dar lengviau – automatine pavara. Estetinio suvokimo požiūriu, vartai tinka bet kokio stiliaus pastatams. Į tokį paviršių itin patogu įkomponuoti nerūdijančio plieno langelius ar kitus dekoratyvius elementus.
Garažo vartai padės apsaugoti Jūsų automobilį nuo aplinkos, oro sąlygų, nuo nepageidaujamų asmenų. Mūsų siūlomi gaminiai puikiai tinka ne tik ieškant naujų garažo vartų, bet ir tuomet, kai renovuojami seni vartai. Žinoma, kai senieji vartai nebeatitinka Jūsų lūkesčių, labiau verta pagalvoti apie naują variantą.

Kaip teisingai pasirinkti?
Garažo vartai – visais atvejais neatsietina būsto dalis, todėl šį gaminį reikėtų rinktis taipogi kruopščiai, kaip jau įprasta rinktis kitas namo konstrukcijos dalis: atsižvelgti į jų saugumą, funkcionalumą, garso izoliacines ypatybes, atsparumą oro sąlygų pokyčiams, konstrukcijų patvarumą bei tarnavimo laiką. Nepaprastai reikšminga net vartų gamintojo reputacija, gaminio atitikimas Europos Sąjungoje nustatytiems reikalavimams ir Lietuvoje nustatytų saugumo normų paisymas. Minėtų reikalavimų ir normų įgyvendinimas produkcijos gamybos metu neabejotinai leis jaustis ramiau ne tik dėl savo, bet ir kitų žmonių saugumo.
Tai pat svarbu, jog visos garažo vartų konstrukciją nusakančios detalės būtų pagamintos vienoje gamykloje – tokiu būdu yra įgyvendinamas kompleksinis technologinis siekis bei garantuojama aukščiausia kokybė. Jeigu konstrukcinės dalys yra gaminamos ne vienoje įmonėje, vertėtų pasidomėti jų gamintojais, išsiaiškinti kiek jie yra žinomi ir vertinami savo rinkoje.
Be to, ne mažiau svarbu, jog garažo vartai būtų nesunkiai saugiai atidaromi ar uždaromi paprasčiausiai tik rankomis – vartų elementai turėtų jungtis hermetiškai, be jokio tarpo, ir gerai saugoti ne tik nuo karščių ir nuo šalčių, bet ir kitokių oro išdaigų.

Vartai – pramonei bei asmeniniam naudojimui
Dažniausiai gyvenamuosiuose namuose įprasta stengtis vartus derinti su išorine būsto estetine išvaizda. Ieškant pramoninių vartų labiau paisoma faktūros, gebančios paslėpti nuo intensyvesnio naudojimo galinčius atsirasti įbrėžimus.
Savo populiarumo Lietuvoje niekaip nepraranda vartai su panoraminėmis plokštėmis. Jie vertinami ne šiaip dėl mados. Panoraminės plokštės, dar kitaip vadinamos „langais“, leidžia išvysti, kas stovi už vartų bei į vidų gali įleisti natūralaus apšvietimo. Toks sprendimas gana geras patiems įvairiausiems salonams, servisams, gali pasitarnauti bet kurioms dirbtuvėms, logistikos centrui ir kitiems sandėliams.
Pastaruoju metu patys populiariausi rinkoje tampa segmentiniai (pakeliami) vartai. Šios srities ekspertai tvirtina, kad lyginant su kitais garažo vartais, jie gerokai saugesni.


 • LANKSTUS MOKĖJIMAS

  Palankios mokėjimo sąlygos.

 • KOKYBĖ

  Užtikriname aukščiausia produktų kokybę.

 • VISADA LAIKU

  Visada laikomės numatytų terminų.

DUK

 • Per kiek laiko atkeliauja užsakymas?

  Prekės atkeliauja per 2-4 savaitės nuo užsakymo gavimo.

 • Ar suteikiama garantija?

  Visai parduodamai produkcijai yra suteikiama gamintojo garantija.

SUSISIEKITE

El. paštu Saulius@langubankas.lt
Telefonu +370 640 55545
Atvykite Naujanerių Sodų 7-oji g. 17, LT-14283 Vilnius
Pasidalinkite | |