Mūsų prekiaujamų langų rūšys


Langu rusys

Dienos metu trokštate daugiau šviesos namuose, o vakarėjant – išsaugoto privatumo? Šie norai gali būti realiai įgyvendinti, pasirinkus UAB „Langų bankas“ siūlomus langus. Mūsų komandos pardodami langai gali ne tik sukurti šviesesnius namus, bet ir teigiamai paveikti šeimos biudžetą – jei akivaizdžiai sumažins šilumos išlaidas. Šie langai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir yra ilgaamžiai, gaminami iš sveikatą tausojančių, sertifikuotų medžiagų. Dar vienas tokių langų privalumas – jie vienodai tiks ir energijos išteklius taupančiam – pasyviam būstui, tad mūsų gaminius užsisakiusieji visada džiaugiasi savo pasirinkimu. Prekiaujame 4 labiausiai paplitusiais langų rūšimis rinkoje. Siekiant įvertinti langų skirtumus, reikėtų įsigilinti į jų geras bei neigiamas puses.

Plastikiniai langai – itin paplitę Lietuvoje, žinomi dėl savo ilgaamžiškumo, sandarumo savybių, ganėtinai žemos kainos, geros termoizoliacijos. Didžiausias tokių langų minusias - dėl temperatūros svyravimų gali įlinkti.

Aliuminiai langai – dažnai naudojami pramoniniuose pastatuose. Jie gana patvarūs, kokybiški, yra tvirti, tad gali būti didesnių išmatavimų. Dėl minėtų pranašumų kaina gana didelė.

Mediniai langai – bet kuriame būste neatsietini nuo stiliaus prasmės, atsparūs klimato poveikiui, tvirti. Prašosi nuolatinės priežiūros, po dvejų metų reikia lakuoti iš naujo.

Medienos-aliuminio langai – skirti sujungti aliumininių bei medinių langų ypatybes: tvirtumą, šiltumą, nepaveikiamumą oro sąlygoms. Tokie langai žymiai pigesni už langus iš vien aliuminio, bet vis tik nėra labai pigūs.

Atstovaujame:

  • Aluplast
  • Gealan
  • Veka

Prieš įsigyjant langus, pirmiausia siūlome apsvarstyti savo lūkesčius. Visgi kiekvienu atveju pasirinkimą turėtų nusakyti individualūs poreikiai, gebėjimas tinkamai juos įsivertinti bei apsispręsti, kokia langų rūšis labiausiai jus patenkins.
Kiekviena langų rūšis turi teigiamų savybių bei panašumų. Viena rūšis labiau tinkama skirtingiems pastatams, tarkim, mediniai langai įprastai pastebimi individualiuose namuose nei butuose. Juos tampa įprasta rinktis ir dėl jaukumo, jie garantuoja išskirtinį stilių kiekvienam namui.