Mediniai langai

Mediniai langai yra ypač populiarūs tarp žmonių, kurie turi išskirtinį stilių, vertina natūralumą, siekia sukurti jaukią aplinką namuose. Kokybiški, šilti ir gražūs mediniai langai suteiks Jūsų namams jaukumo, šilumos, natūralumo ir solidumo. Formų ir dydžių įvairovė bei plati spalvų gama suteikia galimybę rinktis norimos medienos rūšį. Mediniai langai gerai sulaiko šilumą, todėl namuose net ir šaltą žiemą bus šilta. Iš visų medžiagų, naudojamų langams gaminti, medis turi mažiausią šiluminio plėtimosi koeficientą. Mediniai langai nekaupia elektrostatinių krūvių ar papildomo purvo priešingai daugeliui dirbtinių medžiagų, todėl medinių langų nebereikia valyti antistatinėmis plovimo medžiagomis. Pagrindinės ir dažniausiai naudojamos medienos rūšys yra pušis arba raudonmedis.


Visiems pasitaiko atvejų, kuomet apsispręsti dėl langų būna gana sudėtinga, kadangi reikia įvertinti ne vien pajamas, bet ir jų priežiūros galimybes, visus privalumus, – net ir oro sąlygas. Kai rinka siūlo gausų langų rūšių pasirinkimą, paprasta jaustis pasimetusiais.

Langai iš medžio
Mediniai langai geba puikiai sulaikyti šilumą, taip pat tokius lango rėmus malonu liesti ir tuomet, kai lauko temperatūra nukrenta žemiau nulio. Puikios tokių langų izoliacinės ypatybės pateisins medžio naudojimą šiomis sąlygomis, kai be atvangos auga šilumos kaina. Jeigu medinius langus lygintume su aliuminio ir plastikiniais, langai iš pušies ar raudonmedžio garantuoja žymiai geresnes šilumos izoliacines savybes. Šie langai apsaugos nuo šalčio slenksčių susidarymo rėmuose, taipogi jie neleis susikondensuoti vandeniui.
Medis reikiama apimtimi apsikeičia vandens garais su deguonimi, o tai reiškia, kad mediniai langai linkę „kvėpuoti“. Toks procesas padės namuose ar kitose patalpose nuolat išlaikyti reikiamą drėgmės kiekį.
Medis turi patį menkiausią šiluminio išsiplėtimo koeficientą, lyginant su kitomis medžiagomis, kurios naudojamos langams gaminti. Ši savybė mediniams langams suteikia stabilių statiškumą, o tai leidžia rinktis praktiškai beveik pačias įvairiausias dizaino galimybes. Kitos langų gamybai naudojamos medžiagos kenčia nėra taip stipriai apsaugotos nuo didesnių temperatūros svyravimų.

Klasika ir ekologija
Dauguma žmonių, ypatingai brandesnio amžiaus, linkę pasisakyti vien už medinius langus: jau seniai vyrauja įsitikinimas, jog mediniai langai – amžina klasika, lengvai įsiliejanti į bet kokį namų interjerą. O tai – neginčytinas faktas. Tikras medis visuomet pasižymi nepriekaištinga išvaizda, o tai – nemenkas privalumas.
Tikri mediniai langai reiškia puikią izoliaciją, kas garantuoja gerokai daugiau šilumos žiemą. Vasaros metu – tai taipogi privalumas – tuo metu būstas būna kiek vėsesnis, tad nebetenka leipti karštyje. Toks privalumas savaime sukuria dar vieną – kur kas menkesnius šildymo kaštus, kas visada reiškia didelį pinigų sutaupymą.
Dar vienas, ne mažiau reikšmingas privalumas – ekologija. Pastaruoju metu tampa tiesiog privalu rūpintis ekologijos klausimais, nes taršos tikrai netrūksta. Puikia žinia ta, jog mediniai langai – bene ekologiškiausi. Medis – gebantis atsinaujinti išteklius, kuris niekuomet nepasieks sąvartynų. Prisidedantieji prie aplinkos tausojimo visuomet daro puikų darbą ne tik sau, bet ir pasauliui.

Tinkama priežiūra – amžina tarnystė
Tinkamai prižiūrėti mediniai langai geba tarnauti visą gyvenimą. Tokia medžiaga yra amžina ir nenusidėvi. Mediniai langai nei nerūdija, nei nepelija – kai mokama jais deramai rūpintis. Tuomet, kai labiau norisi išlikti šiuolaikiškais, galima rinktis medinius langus iš plaušo. Jų išorė gali būti dengiama tiek plastiku, tiek aliuminiu. Be to, kokybiškus medinius langus visuomet bus nesunku perdažyti, rinktis kitas spalvas, tad tai visada laikoma nesenstančia klasika.
Kalbant apie medinių langų trūkumus, vertėtų įvardinti, jog jie yra kiek brangoki. Jie prašosi kiek daugiau priežiūros (ypatingai, kai turimas omeny dažymas).


 • LANKSTUS MOKĖJIMAS

  Palankios mokėjimo sąlygos.

 • KOKYBĖ

  Užtikriname aukščiausia produktų kokybę.

 • VISADA LAIKU

  Visada laikomės numatytų terminų.

DUK

 • Per kiek laiko atkeliauja užsakymas?

  Prekės atkeliauja per 2-4 savaitės nuo užsakymo gavimo.

 • Ar suteikiama garantija?

  Visai parduodamai produkcijai yra suteikiama gamintojo garantija.

SUSISIEKITE

El. paštu Saulius@langubankas.lt
Telefonu +370 640 55545
Atvykite Naujanerių Sodų 7-oji g. 17, LT-14283 Vilnius
Pasidalinkite | |