VIDINĖS DURYS

Vidinės durys – tai šilumą ir garsą izoliuojančios kompozicinės durys, skirtos naudoti vidinėse patalpose su atitinkama apdaila. Jos gali būti gaminamos iš rinktinės medienos (medžio masyvo) A/A, laminuotos arba faneruotos. Faneruotos durys – puikus kokybės ir kainos santykis. Atsižvelgiant į tai, kad faneruotos durys išoriškai nesiskiria nuo brangaus medžio masyvo durų, bet jų kaina yra labiau prieinama. Šios durys puikiai tinka tiek namuose, tiek biuruose, restoranuose, viešbučiuose ir kitose komercinės paskirties patalpose. Durys gali būti su stiklu arba be stiklo, kur stiklas yra dizaino puošmena interjere. Pilnavidinių durų komplektacija sudaro tokie elementai: varčia ir stakta, stiklas, vyriai, spyna, apvadai, rankenos.


Vidinės durys pasižymi: ilgaamžiškumu, idealia durų geometrija, patvarumu ir stabilumu. Tokios durys neskyla ir nesideformuoja. Ypač aukštos kokybės durys yra gaminamos iš uosio arba ąžuolo masyvo. Gamybai naudojama kokybiškiausia mediena.
Vidinių durų kaina dažniausiai priklauso nuo durų išmatavimų ir įrengimo (varčia, stakta, vyriai, spyna, apvadai, rankenos, įdėjimo darbai, sienų lygumas ir kiti parametrai).

Faneruotos durys puikus kokybės ir kainos santykis. Tokios durys išoriškai nesiskiria nuo brangaus medžio masyvo durų, bet jų kaina gali būti gerokai priimtinesnė – jos priskiriamos vidutinės kainos produkcijai. Šios durys puikiai tinka tiek namuose, tiek biuruose, restoranuose, viešbučiuose ir kitos komercinės paskirties patalpose. Jos gaminamos durų pagrindą apklijuojant medienos lukštu. Tam yra pasitelkiamas karštas presas. Tokių durų vidus gali būti skirtingos sandaros. Pigiausios fanerinės durys užpildomos medžio drožlėmis arba klijuota mediena. Tiek vienos, tiek kitos yra ganėtinai atsparios drėgmei ar mechaniniams dūžiams. Tais atvejais, kai paviršius apsibraižo ar per laiką susidėvi, visiškai nebūtina ieškoti naujų durų, nes faneruotų durų paviršius gali būti nesunkiai atnaujintas. Šio gaminio eksploatavimo trukmė – iki 50 metų.
Vidinės durys gali būti su stiklu arba be stiklo. Vidaus durys su stiklu pasirenkamos, kai norima estetikos, lengvumo įspūdžio ar tiesiog funkciniais sumetimais. Pilnavidinių durų komplektacijoje – tokie elementai: varčia ir stakta, stiklas, vyriai, spyna, apvadai, rankenos.


ŠARVUOTOS DURYS

Šarvuotos durys – užtikrina saugumą namuose, nes tai neginčytina patikimumo ir saugumo garantija. Stiprios ir patikimos metalinės konstrukcijos yra žymiai patikimesnės nei medinės, kadangi tokių durų praktiškai nebeįmanoma išlaužti. Kokybiškai pagamintos šarvuotos durys nesikraipo, nesideformuoja, todėl gali puikiai tarnauti ne vieną dešimtmetį, visiškai nekeisdamos savo apsauginės, termoizoliacinės ar apdailos funkcijos. Atsakyti, kodėl šarvuotos durys yra tokios populiarios pastarumu metu – paprasta: šio tipo durys – puikus kainos ir kokybės santykis. Įėjimo durys taipogi viena iš labiausiai pastebimų interjero detalių, pasitinkanti ir išlydinti mūsų svečius.
Renkantis tokias duris pravartu įvertinti plieno storį – jų varčios plieno apimtis turi siekti apie pusantro milimetro. Nusprendę užsakyti šarvuotas duris, neprašausite pro šalį, pasirinkę būtent minėto plieno storio duris. Šie parametrai leis garantuoti pakankamą apsaugos lygį.
Įsigyjant šarvuotas duris būtina atkreipti dėmesį ir į spynų patikimumą. Patikimi šarvuotų durų gamintojai šarvuotas duris komplektuos pagal klientų išsakytus norus ar pageidavimus ir naudos tik rinkoje įvertintų gamintojų spynas.


LAUKO DURYS

Lauko durys – skirstomi į tokius tipus: plieninės, šiltintos, šarvuotos, plastikinės. Šios durys yra gaminamos iš tvirtų medžiagų pagal naują technologiją, kas užtikrina jų puikias termoizoliacines ir akustines savybes. Tai geros kokybės durys už patrauklią kainą, kurios patikimai saugos Jūsų namus.

Ilgaamžiškos durys
Vidinės durys pasižymi ilgaamžiškumu, idealia durų geometrija, patvarumu ir stabilumu. Tokios durys neskyla ir nekeičia savo išvaizdos. Ypač aukštos kokybės durys yra gaminamos iš uosio arba ąžuolo masyvo. Gamybai naudojama kokybiškiausia mediena.
Vidinių durų kainą dažniausiai lemia durų išmatavimas ir įrengimas (varčia, stakta, vyriai, spyna, apvadai, rankenos, įdėjimo darbai, sienų lygumas ir kiti parametrai).

Kokias vidaus duris pasirinkti?
Vidaus durims dažniausiai įprasta kelti gerokai menkesnius reikalavimus nei lauko durims. Nepaisant to, kad šioms durims netenka atlaikyti kritulių ir atmosferos pokyčių, joms neprivalu garantuotų saugumo, šios durys taip pat turi reikšti ne mažesnį funkcionalumą.

 • LANKSTUS MOKĖJIMAS

  Palankios mokėjimo sąlygos.

 • KOKYBĖ

  Užtikriname aukščiausia produktų kokybę.

 • VISADA LAIKU

  Visada laikomės numatytų terminų.

DUK

 • Per kiek laiko atkeliauja užsakymas?

  Prekės atkeliauja per 2-4 savaitės nuo užsakymo gavimo.

 • Ar suteikiama garantija?

  Visai parduodamai produkcijai yra suteikiama gamintojo garantija.

SUSISIEKITE

El. paštu Saulius@langubankas.lt
Telefonu +370 640 55545
Atvykite Naujanerių Sodų 7-oji g. 17, LT-14283 Vilnius
Pasidalinkite | |