STIKLO PAKETAI

Stiklo paketai – tai paketai, kuriuos sudaro du arba trys stiklai sujungti aliuminiais ar plastikiniais rėmeliais ir dvi izoliuotos kameros, kurios gali būti užpildytos oru ar kitomis dujomis, pavyzdžiui: argonu. Tai itin svarbus aspektas langų sferoje. Tarpas tarp stiklų, stiklo bei stiklo paketo storis lemia šilumos izoliaciją. Paprastai stiklo paketai būna dviejų ar trijų stiklų, su paprastu ar selektyviniu stiklu. Selektyvinis stiklas, padengtas metalų ir metalų oksidų sluoksniu, pagerina stiklo termoizoliacines savybes. Atkreipkite dėmesį, kad tarp stiklų būtų įdėti plastikiniai termo rėmeliai. Jie yra pagalbininkai, išvengiant langų rasojimo.
Stiklo paketai skiriasi rėmeliu. Pastarasis gali būti aliuminio arba plastikinis. Norint geresnių termoizoliacinių savybių, paprastai rekomenduojamas plastikinis rėmelis.


Populiarumu pasižymi stiklo paketai su laminuotu stiklu. Tokio stiklo paketo šviesos perdavimo koeficientas yra šiek tiek prastesnis negu vienos kameros paketo. Tas koeficientas priklauso nuo stiklų, kurie bus naudojami ir kokie tarpai bus tarp jų. Jeigu tai du stiklai, o tarpai tarp stiklų ne mažesni nei 12 mm ir užpildyti argonu, tokio stiklo paketo šilumos perdavimo koeficientas gali būti sumažintas iki 0,4.
Stiklo paketus su laminuotu stiklu rekomenduojama naudoti langams virš miegojimo, žaidimo ar darbo zonų. Laminuotas stiklas yra sukurtas taip, kad įtrūkimo atveju stiklo dalelės nesubyra į vidų ir nekelia pavojaus žmonėms.

Kiek stiklų turi sudaryti stiklo paketą? Pagal europietiškus standartus lango konstrukciją turi sudaryti šešios arba septynios kameros. Tuomet nebebus abejonių, kad tai – kokybiški plastikiniai langai. Rekomenduojama įsirengti kamerų stiklo paketus su energiją taupančiais stiklais. Toks pasirinkimas mūsų klimato zonoje yra geresnis pasirinkimas, nes tokie langai ne tik daug geriau apsaugo nuo triukšmo, bet ir padeda gerokai sutaupyti šildymo sezono metu.


 • LANKSTUS MOKĖJIMAS

  Palankios mokėjimo sąlygos.

 • KOKYBĖ

  Užtikriname aukščiausia produktų kokybę.

 • VISADA LAIKU

  Visada laikomės numatytų terminų.

DUK

 • Per kiek laiko atkeliauja užsakymas?

  Prekės atkeliauja per 2-4 savaitės nuo užsakymo gavimo.

 • Ar suteikiama garantija?

  Visai parduodamai produkcijai yra suteikiama gamintojo garantija.

SUSISIEKITE

El. paštu Saulius@langubankas.lt
Telefonu +370 640 55545
Atvykite Naujanerių Sodų 7-oji g. 17, LT-14283 Vilnius
Pasidalinkite | |