Montavimo paslaugos


Langu montavimas

Neabejotinai labai svarbus kriterijus, renkantis plastikinius langus, yra kokybiškas langų gamintojas ir pardavėjas. Prieš įsigydami langus, pasidomėkite, kas gi jie yra. Tai nebūtinai taisyklė, bet visgi nežinomų gamintojų ar prekybininkų siūloma pigi produkcija dažnai negarantuoja kokybės. Internete galima rasti daug atsiliepimų apie skirtingų gamintojų produkciją – tai savotiškas lakmuso popierėlis, padedantis bent jau atsirinkti nekokybiškus gamintojus. Dažnai pasikartojantys neigiami atsiliepimai – signalas, kad reikia būti atsargiems. Pasidomėkite prekybininkų siūlomomis paslaugomis bei produkcija. Nebijokite drąsiai kreiptis, klausti, konsultuotis. Juk tik atsakingas gamintojų ir pardavėjų požiūris gali garantuoti kokybę, o svarbiausia – patenkintus klientus. Mes beatodairiškai tuo siekiame.
Taip pat visada akcentuojame ir sudaromos sutarties svarbą. Nepatingėkite perskaityti savo, kaip pirkėjo, ir pardavėjo teises bei pareigas, konfliktų sprendimo būdus ir kitas svarbias sutarties dalis. Būtinai atkreipkite dėmesį į garantinės ir pogarantinės priežiūros niuansus. Pardavėjai turi aiškiai paaiškinti ir pateikti visus reikiamus dokumentus.
Galiausiai, patikėkite montavimo darbus profesionalams. Mes pasirūpinsime, kad montavimui būtų naudojamos tik sertifikuotos sandarinimo ir tvirtinimo medžiagos. Konsultuokitės su mūsų įmonės profesionalais, jie padės išsirinkti patį geriausią jums tinkantį variantą! Klientai turi būti visiškai patenkinti jiems teikiamomis paslaugomis. Susisiekime, išsiaiškinkime jūsų lūkesčius ir užtikrinkime namų jaukumą, šilumą bei komfortą.