Žaliuzės

Žaliuzės yra labai elegantiška, ekskliuzyvinė vidaus langų uždanga. Patraukli išvaizda ir įvairių atspalvių paletė, suteikia galimybę derinti jas prie baldų, grindų ar sienų, suteikiant interjerui papildomo jaukumo. Jos ypatingai dera prie interjero, kuriame dominuoja medienos, aliuminio ar stiklo detalės.
Žaliuzės gali būti montuojamos tiesiai ant stiklo arba ant durų varčios. Siekiant išvengti žaliuzių plėvėsavimo pravėrus langą, papildomai gali būti taikoma šoninių orientyrų sistemą, kuri išlaiko žaliuzes prigludusias prie stiklo.


Žaliuzės – namų jaukumui
Dažniausiai apie žaliuzes pagalvojama vasarą, kuomet saulės spinduliai pradeda be atvangos tvieksti. Visgi žaliuzės padeda išvengti ne tik nepageidaujamų spindulių ar atspindžių bet kuriuo metų laiku, taip pat ir atnaujinti būstą ar sukurti jaukiai atrodantį namų interjerą.
Pastaruoju metu žaliuzės gerokai dažniau pasirenkamos kaip langų dekoravimo idėja. Ji sėkmingai pakeitė klasikines užuolaidas. Klientai jau įvertino ne tik jų praktiškumą ir ilgaamžiškumą, bet ir įvairių mechanizmų pasirinkimo galimybes, patenkinančias netgi išrankiausiųjų poreikius.

Žaliuzės ar roletai?
Ieškant labiausia tinkamo langų uždengimo, nuolat kirba klausimas, ką geriau pasirinkti: žaliuzes ar roletus? Tiek vienas langų uždengimo būdas, tiek kitas, yra gana paprastai naudojami, lengvai nuvalomi, juos nesunku greitai priderinti prie interjero.
Visiškai nesvarbu, kuris iš šių langų uždengimų jau naudojamas, ypač unikaliai jie abu atrodys moderniame namų ir biuro interjere. Kai kuriais atvejais, kai norima sukurti praktišką, minimalizmu dvelkiančią atmosferą būtent žaliuzės gali tapti neatsietinu dekoro elementu. Ji lange bus pakankamai funkcionali. Žaliuzės jau įvertino tiek, kuriems žiemą būtina patiems šildyti būstą. Jos neuždengia radiatoriaus, tad žiemą šiluma geba lengvai pasiskirstyti po erdvę.
Žaliuzės turi ir daugiau privalumų:
• Jos nesunkiai derinamos ir ypač tinkamos vonios kambariuose, virtuvės langams.
• Yra gerokai praktiškesnės už užuolaidas.
• Šis langų uždengimas nekaupia drėgmės. Tinkamos naudoti patalpose, kuriose gausiai gaminama, juntama didelė drėgmė.
• Išteptos žaliuzės nesunkiai valomos
• Dėl paprastos priežiūros, žaliuzės tinkamos ir turintiems kūrybingus ar dėl piešimo pametusius galvą vaikus – jų kambaryje tokių uždengimų privalumai atsiskleis dar labiau.

Praktiškas pasirinkimas poilsio zonoje
Nors miegamojo zona neturi didelių reikalavimų ir taisyklių, kitaip nei kitos erdvės, šioje vietoje dažniausiai įprasta ieškoti subtilaus, elegantiško bei patogaus langų dekoravimo būdo. Neskaitant praktiškų žaliuzių savybių, miegamajame jos gali padėti sukurti ypatingą švaros pojūtį, nes ne paslaptis, jog būtent tokiose vietose, kur miegama, dažnai renkasi kur kas daugiau dulkių.


 • LANKSTUS MOKĖJIMAS

  Palankios mokėjimo sąlygos.

 • KOKYBĖ

  Užtikriname aukščiausia produktų kokybę.

 • VISADA LAIKU

  Visada laikomės numatytų terminų.

DUK

 • Per kiek laiko atkeliauja užsakymas?

  Prekės atkeliauja per 2-4 savaitės nuo užsakymo gavimo.

 • Ar suteikiama garantija?

  Visai parduodamai produkcijai yra suteikiama gamintojo garantija.

SUSISIEKITE

El. paštu Saulius@langubankas.lt
Telefonu +370 640 55545
Atvykite Naujanerių Sodų 7-oji g. 17, LT-14283 Vilnius
Pasidalinkite | |