Mūsų prekiaujamų durų rūšys


Prekyba durimis

Kadangi duris tenka keisti ne kiekvieną dieną, o durų gamybos technologijos nesnaudžia vietoje, prieš perkant duris privalu su jomis gerai susipažinti - juolab, kad tai pakankamai atsakingas ir brangus pirkinys, kurį kartą nusipirkus ir įstačius jau nebebus galima pakeisti ir tuomet kiekvieną kartą pro jas praėjus jomis bus galima tik džiaugtis arba tik jas keiksnoti.

Pagrindinė durų funkcija yra vieną patalpą atskirti nuo kitos arba vidinę patalpą atskirti nuo lauko aplinkos. Pirmu atveju durys vadinamos vidinėmis, antru – lauko durimis. Pačios durys vadinamos varčiomis. Lankstais prie staktos pritvirtinta varčia yra varstoma. Jei varčia įstatyta į bėgelius, ji yra slankiojama. Durys varstomos ar slankiojamos suėmus jas už rankenos. Durys gali būti užrakinamos, jei jose yra integruotas užrakto mechanizmas. Taip pat durys gali būti kairinės ar dešininės - priklausomai nuo to, į kurią pusę jų varčia atsidaro.

Lauko durys skiriasi nuo vidinių durų. Vidinių durų jokiu būdu negalima naudoti lauko sąlygomis, kadangi jos nėra apsaugotos nuo drėgmės, saulės spindulių, vėjo, nėra pakankamai šiltos ir saugios. Lauko durų nerekomenduojama statyti vidinėse būsto patalpose, kadangi jas bus nepatogu naudoti ir jos yra nepalyginamai brangesnės.

Tiek vidinės, tiek ir išorinės durys gali būti gaminamos iš medžio, plokštės, laminuotos plokštės, plieno, plastiko ar mišrių medžiagų komponentų. Kadangi vidinės patalpos yra šiltos ir sausos, jose puikiai dera iš medžio ar plokštės pagamintos durys, nes tokiomis sąlygomis jos nesideformuoja bei aplinkai suteikia jaukumo.

Jei patalpa, kurią durimis atitversite nuo lauko, nebus šildoma, galima pasirinkti neapšiltintas plienines lauko duris. Jos sąlyginai nebrangios, nesideformuoja. Jei duris naudosite daugiabučio namo laiptinėje, patartina naudoti medines, plastikines ar šarvuotas duris. Šiuo atveju daugiau dėmesio vertėtų kreipti į saugumą, o ne į šilumą, kadangi daugiabučio laiptinė yra uždara ir dažniausiai šildoma patalpa. Na ir jei naujas išorines duris planuojate įstatyti į šildomą gyvenamąjį namą, rekomenduojame jas rinktis apšiltintas, storesnio diametro, atsparias išorės veiksniams bei saugios ir patikimos konstrukcijos, pavyzdžiui, tam puikiai tiktų šarvuotos durys.

Mūsų įmonėje galite įsigyti visas aukščiau paminėtas duris, mūsų siūloma prekyba durimis pasižymi aukšiausia kokybė.