Mūsų prekiaujamos žaliuzės


Prekyba zaliuzemis

Planuojate savo naujo būsto interjerą arba norite atnaujinti langų uždangą? Žaliuzės – puiki užuolaidų ar roletų alternatyva. Žaliuzės vasarą sulaiko saulės skleidžiamą šilumą ir kenksmingus ultravioletinius spindulius, apsaugo baldų apmušalus nuo išblukimo ir sulaiko vėsų orą patalpoje. Vakarais užtrauktos žaliuzės paslėps jūsų namų jaukumą nuo pašalinių akių, žiemą - papildomai sulaikys nuo langų sklindančią vėsą ir užtikrins efektyvią oro cirkuliaciją prie langų. Žaliuzes itin lengva prižiūrėti. Galiausiai, skoningos žaliuzės gali tapti išskirtiniu patalpų akcentu.

Siūlome platų žaliuzių asortimentą, todėl išsirinksite tinkamiausio tipo, spalvos ir stiliaus žaliuzes klasikinio biuro interjerui bei lengvai priderinsite mūsų žaliuzes moderniame savo namų interjere. Prekiaujame tik aukštos kokybės produkcija, kuri jus džiugins labai ilgą laiką. Jūsų pasirinktas žaliuzes pristatysime į sutartą vietą sutartu laiku visoje Lietuvoje bei visoje Europoje.

Kodėl verta rinktis mūsų žaliuzes

• Įsigydami mūsų žaliuzes internetu sutaupote pinigų ir laiko;
• Jūsų užsakymas įvykdomas greitai ir sklandžiai;
• Mūsų darbuotojai turi reikiamas žinias ir daug praktinės patirties, todėl gali suteikti konsultaciją apie visas siūlomas prekes;
• Užsakius žaliuzes taip pat galime išmatuoti jūsų langus. Paruoštas žaliuzes ne tik pristatysime į namus, bet ir sumontuosime.

Ką pravartu žinoti prieš įsigyjant žaliuzes

Šiuolaikinės žaliuzės gali būti pagamintos iš medžio, metalo ar plastiko. Reguliuojamo mechanizmo dėka žaliuzės gali tik silpnai pritemdyti pro langą krentančią šviesą arba pilnai uždengti langą. Atsižvelgiant į savo poreikius, galite rinktis standartines žaliuzes, venecijietiškas žaliuzes, plisuotas žaliuzes ar išorėje montuojamas apsaugines žaliuzes. Žaliuzės gali būti horizontalios arba vertikalios, gali turėti šoninių orientyrų sistemą, kuri visą laiką išlaikys jas stabilias. Priklausomai nuo modelio ir jūsų pageidavimo žaliuzės gali būti montuojamos ant lango varčios, ant nevarstomo lango rėmo, vidinėje lango nišos dalyje arba prie lango nišos (ant sienos arba lubų).

Jei tvirtai apsisprendėte savo langus papuošti žaliuzėmis, skirkite laiko ir tinkamai įvertinkite, ar žaliuzių įrengimui nėra papildomų kliūčių, ar jos pačios nekliudys laisvam judėjimui prie lango. Tinkamai sumontuotos žaliuzės – ne tik akiai malonus, bet ir funkcionalus interjero elementas.