Kodėl rinktis mus?

UAB „Langų bankas“ –

Tai ne tik vieta įsigyti kokybiškus ir stilingus savo svajonių plastikinius langus, bet ir atrasti modernius bei praktiškus durų, vartų, žaliuzių variantus savo namams. Bene svarbiausias uždavinys, kurį keliame sau - aukščiausių veiklos kokybės bei klientų aptarnavimo standartų laikymasis. Tik tokiu būdu galima pelnyti pasitikėjimą ir tikėtis vertingų rezultatų bei laimėjimų.

GARANTUOJAME:

 • itin atsakingą požiūrį į savo darbą ir santykį su klientu;
 • šiuolaikiškus ir stilingus sprendimus;
 • aukščiausios kokybės gaminius bei aptarnavimą;
 • konkurencingas, aukštą produktų kokybę atitinkančias kainas;
 • palankias atsiskaitymo sąlygas.

Tikimės, mūsų sprendimai bei pasiūlymai įkvėps naujam, kokybiškam ir stilingam požiūriui į savo aplinką!

 • VIZIJA

  2016 metais įkurta UAB „Langų bankas“ įmonė siekia, kad siūlomos prekės ir paslaugos taptų vienomis iš geriausiai vertinamų Lietuvoje ir už jos ribų.

 • MISIJA

  Stengiamės rasti tokius sprendimus, kurie reikštų mūsų konkurencingumą ir kiekvieno kliento pasitenkinimą įrengimų ir paslaugos kokybe bei dizainu.

 • VERTYBĖS

  Nuolatinės pastangos kaskart kurti žmogišką ryšį atsiperka abipusiu malonumu – sėkmingai įgyvendintas dar vienas inovatyvus ir patikimas sprendimas.

Kiekvienam - kruopščiai pritaikytas sprendimas

„Sveiki, man reikia plastikinių langų!“ – tokiais ar panašiais žodžiais potencialūs pirkėjai paprastai kreipiasi į langų pardavėjus. Pardavėjai savo ruožtu išklausinėja pirkėjų apie patalpas, kurių langus planuojama įstiklinti, ir remdamiesi šia informacija apskaičiuoja preliminarią kainą.

Prie gautos sumos pridedama senų langų demontavimo ir naujų įstatymo kaina. Štai ir visa matematika. Pirkėjui pasakoma galutinė suma, o jis, priklausomai nuo piniginės storio, nusprendžia – užsisakyti langus dabar ar visgi dar palaukti. Nesvetimas scenarijus, tiesa?

Tačiau įmonės UAB „Langų bankas“ požiūris yra visai kitoks. Mes siekiame kiekvienam pasiūlyti individualų ir geriausiai tinkantį sprendimą. Tai suteikti leidžia plati patikimų gamintojų įvairovė: „Veka“, „Aluplast“, „Gealan“. Visa parduodama produkcija atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus bei pasaulinės langų, durų, vartų ir žaliuzių mados tendencijas. Kiekvieną kartą sąžiningai išsiaiškiname klientų viziją, poreikius, norus bei galimybes. Natūralu, visi jie skirtingi, todėl negali būti vieno standartizuoto šablono, tinkančio kiekvienam. Nors mūsų prekių gamybos procesas atrodo labai techniškai, nuolat stengiamės, jog juose būtų pastebima ir žmogiška kūrybinė pusė. Visi klientai mums – draugai.

 • GALVOJAME APIE JUS

  Siūlome tik kokybišką ir aukščiausios klasės produkciją Jūsų būsimiems namams.

 • VISOJE EUROPOJE

  Dirbame visoje Lietuvoje ir visoje Europoje, siunčiame prekes į kitas ES šalis.

 • PRISTATYMAS

  Visą produkciją pristatysime Jūsų nurodytu adresu, iš anksto sutartu laiku.

 • APTARNAVIMAS

  Visoms prekėms ir paslaugoms galioja garantija ir techninis aptarnavimas.