Mūsų prekiaujami garažo vartai


Prekyba vartais

Garažo vartai yra vienas iš tų pirkinių, kurį ne taip lengva išsirinkti. Juk garažo vartų modelis turi didelę reikšmę visam namo fasado vaizdui, be to - tai yra investicija į saugius namus. Naujus vartus perkame gana retai: naujai pastatytam statiniui arba seniesiems vartams nusidėvėjus. Prieš užsakant vartus vertėtų pasidomėti jų techninėmis ir estetinėmis ypatybėmis.

Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis garažo vartus

Garažo vartų išvaizdą, jų ilgaamžiškumą ir reiklumą priežiūrai didele dalimi nulemia medžiaga, iš kurios vartai pagaminti. Sunku atsispirti medinių vartų patrauklumui, nors jie beveik kasmet reikalauja papildomos priežiūros. Metaliniai garažo vartai pasižymi išskirtiniu patvarumu, juos lengva valyti. Plastikinių vartų gamybos technologija suteikia didelę vartų dizaino įvairovę: vartų segmentų išorė gali būti dažoma įvairiomis spalvomis arba dengiama įvairius medžio raštus imituojančia plėvele.

Rinkdamiesi garažo vartų stilių nepamirškite, jog vartų išvaizda turi derėti prie viso namo stiliaus. Geriausia, jei garažo vartų medžiaga ir spalva sutampa su langų ar kitų išorinių apdailos detalių stiliumi. Moderniam minimalistinio stiliaus pastatui nesirinkite ornamentais puoštų ar daug papildomų elementų turinčių vartų. Tuo tarpu, jei planuojate komercinio garažo įrengimą, pagalvokite apie vartus su langeliais.

Tinkamai įvertinkite vartų tipo tinkamumą būtent jūsų garažui. Vertikaliai atsidarantys arba susukami vartai užims mažiau vietos nei plokštuminiai atverčiamieji vartai. Vartų izoliacinės savybės svarbios tuomet, jei garažas yra silpnoji namų vieta, vertinant pralaidumo šalčiui veiksnį. Kokybiška vartų sandarinimo sistema gali pakelti temperatūrą garaže net 10-20 laipsnių. Šilumos ir garso izoliaciją padidina ir pačių segmentų storis, kuris gali siekti iki 45 mm.

Garažo vartai – kompleksinis mechanizmas, todėl svarbu, kad visos detalės būtų kokybiškos: ne tik vartų segmentai, bet ir atidarymo konstrukcija bei vartų valdymo automatika. Papildomą atidarymo konstrukcijos saugumą užtikrina šiuolaikiškas dvigubos spyruoklės mechanizmas. Jo dėka, sulūžus vienai spyruoklei, vartai išlieka savo pozicijoje antrosios pagalba.

Prekiaujame aukščiausios kokybės garažų vartais. Visiems mūsų vartams taikoma garantija. Jūsų pasirinktus garažo vartus pristatome ir sumontuojame visoje Lietuvos teritorijoje ir kitose Europos šalyse.