Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas - patogus būdas apšildyti savo būstą ir apsaugoti savo balkoną nuo aplinkos kenksmingų medžiagų, lietaus ar vėjo. Toks stiklinimas dažnu atveju padeda praplėsti namų erdvę. Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis pasižymi geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. Taip pat šios konstrukcijos nereikalauja papildomos priežiūros, turi gerą estetinę išvaizdą bei balkono apsaugą. Balkonų stiklinimo ir langų gamybai naudojami tie patys profiliai, todėl šis sprendimas užtikrina interjero vientisumą.


Saugumo garantas
Saugumas – bene svarbiausias papildomas aspektas, paskatinsiantis pasirūpinti balkono stiklinimu. Tai ypač aktualu pirmuose daugiabučio namo aukštuose – įstiklintas balkonas taps nemenka kliūtimi įsilaužėliams bei vagims. Siekiantiems didesnio saugumo, kartu su plastikinėmis konstrukcijomis gali būti montuojami padidintą saugumą garantuosiantys priešįsilaužiminiai apkaustai bei rakinamos rankenėlės.
Dažniausiai įvardijamos priežastys, dėl kurių stiklinami balkonai – siekiama apsisaugoti nuo kritulių, vėjų, sumažinti į būstą sklindantį garso lygį. Taip pat šis būdas padeda praplėsti kambarius. Atsižvelgiant į poreikius, gali būti pasirenkama net atitinkama sistema. Išskiriamos trys medžiagos, naudotinos kaip pagrindas balkonams stiklinti – aliuminis, plastikas bei medis.

Plastikinių langų konstrukcijos
Dėl geriausio sandarumo labiausiai vertinami plastikiniai rėmai, tad juos renkamasi, kai norima turėti labai šiltą balkoną. Toks stiklinimas garantuoja puikią garso bei šilumos izoliaciją, saugančia nuo sudėtingesnių oro sąlygų.
Visgi sandarios plastikinės konstrukcijos neužtikrins analogiškos šiluminės varžos kokia bus likusiame būste, tad siekiant, kad buvimas balkone būtų komfortiškas skirtingu metų laiku, reikės pasirūpinti apšiltinimo darbais ir visame balkone.

Stiklinimas rėminėmis konstrukcijomis
Nors aliumininės sistemos ne taip gerai geba sulaikyti šilumą kaip plastikinės, bet yra lengvesnės ne tik fizine prasme, bet ir vizualiai, gausesnis konstrukcinis pasirinkimas. Šios sistemos būna stumdomos ir stumdomos-atveriamos.
Stiklinimą rėminėmis konstrukcijomis pravartu rinktis tuomet, kai pirmenybė skiriama ne šilumai, bet dizainui ar išorės sąlygoms, kuomet paprasčiausiai siekiama apsisaugoti nuo žvarbių vėjų, kritulių. Tokios konstrukcijos pasižymės gausesne spalvine variacija, nei plastikinės konstrukcijos, kadangi jas nesunku perdažyti bet kuriomis RAL paletės spalvomis. Nors bus naudotini plonesni rėmai, šios konstrukcijos bus tvirtesnės nei plastikinės.

Kas lemia kainą?
Stiklinimo kaina priklausys nuo to, kokia sudėtingumo sistema bus pasirinkta ir nuo balkono dydžio. Įprastais atvejais plastikinės bei aliuminio sistemos kainos atžvilgiu pernelyg nesiskirs. Renovuojamų balkonų kainą lems sprendimai, susiję su turėklų renovacija, tad teisingas tokios dalies atnaujinimas gali padėti sutaupyti nemenką krūvą pinigų.
Balkono stiklinimo kainą taipogi gali nusakyti ir sistemos varstymo būdas: elementari stumdoma ar slenkiojnati sistema.


 • LANKSTUS MOKĖJIMAS

  Palankios mokėjimo sąlygos.

 • KOKYBĖ

  Užtikriname aukščiausia produktų kokybę.

 • VISADA LAIKU

  Visada laikomės numatytų terminų.

DUK

 • Per kiek laiko atkeliauja užsakymas?

  Prekės atkeliauja per 2-4 savaitės nuo užsakymo gavimo.

 • Ar suteikiama garantija?

  Visai parduodamai produkcijai yra suteikiama gamintojo garantija.

SUSISIEKITE

El. paštu Saulius@langubankas.lt
Telefonu +370 640 55545
Atvykite Naujanerių Sodų 7-oji g. 17, LT-14283 Vilnius
Pasidalinkite | |