plastikiniai langai Gealan

Plastikiniai langai Gealan

Plastikiniai langai GEALAN kurių profilių sistemos atitinka aukščiausius šilumos laidumo reikalavimus, kurių koeficiento vertė U yra 0,77 W/m²K. Tokie plastikiniai langai tinka energiją taupantiems - pasyviems namams ir ženkliai sumažina būsto šilumos išlaidas. Optimizuota profilių geometrija tausoja gamtą ir taupo išteklius. Yra galimybė įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemą GECCO, kuri užtikrins reikiamą oro apykaitą patalpoje. Profiliai gali būti kaip balti, taip ir spalvoti arba dengti faktūrą imintuojančiu laminatu.

Tai aukštos kokybės, klasikinio dizaino profilių sistema, kuri pasižymi ypač geromis garso ir šilumos izoliacijos savybėmis.6 kamerų skaičius ir jų išdėstymas sąlygoja profilių sistemos padidintą atsparumą šilumos laidumui, užtikrina gerus garso izoliacijos rodiklius. 74 mm profilio montavimo gylis leidžia naudoti tvirtą ne mažiau kaip 1,5 mm storio cinkuoto plieno armatūrą, o tai užtikrina puikų plastikinių langų stabilumą ir patvarumą. GEALAN plastikiniai profiliai sertifikuoti ir atitinka visus normatyvinius reikalavimus. Jūsų pasirinkimui siūloma didelė spalvų bei medieną imituojančių raštų įvairovė.

GEALAN įgyvendina inovatyvius sisteminius sprendimus, vienos iš jų modernios profilių sistemos: ištisinio stiklo sistema GEALAN-KUBUS, kombinuotos trigubo sandarinimo GEALAN S 9000 sistemos pagrindu sukurta profilių sistemos platforma langams ir durims,šiuolaikiška stumdomų durų sistema GEALAN-SMOOVIO. Taip pat tokie unikalūs sprendimai - technologija STV, vidinės profilio kameros izoliacija IKD,unikali ACRYLCOLOR spalvotų profilių gamybos technologija.

Plastikiniai langai Gealan yra lengva eksplotuoti, jų priežiūra nereikalauja daug pastangų ir investicijų. PVC langų ilgaamžiškumą lemia didelis atsparumas atmosferos ir orų poveikiui. Daugiakamerinių GEALAN profilių plastikiniai langai padeda išlaikyti šilumą viduje, o triukšmą palikti išorėjė. Taip užtikrinamas saugumas ir jaukumas.

Lango profilis

6 vidinės profilio kameros, jų geometrija ir išdėstymas tiek rėme, tiek ir varčioje, o taip pat 83 mm profilio montavimo gylis lemia labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes. Papildoma tarpinė, esanti po stiklo paketu, varčioje sumažina oro judėjimą aplink stiklo paketą, pagerina šilumos perdavimo koeficiento reikšmę. GEALAN S 9000 langai gaminami išskirtinai su seletyviniu 3 stiklų stiklo paketu ir "termo" rėmeliais, kurie maksimaliai sumažina langų rasojimo tikimybę.

PLASTIKINIŲ LANGŲ GEALAN PRIVALUMAI

- Šilumos laidumo koeficientas U=0.77 W/m²K
- 6 kamerų, 83 mm pločio PVC profilis
- Moderni profilio gamybos technologija - be švino
- Galima naudoti 52 mm storio stiklo paketą
- Trečioji sandarinimo tarpinė užtikrina ypač gerą šilumos ir garso izoliaciją
- Patikima apsauga nuo įsilaužimo
- Saugi ir patvari vokiška GU varstymo furnitūra
- Siaura profilio matoma dalis, klasikinis užapvalintų formų dizainas
- Galima medienos imitacija
- Aukščiausia kokybė ir garantija

Populiariausia produkcija

Populiarūs įrašai